Logo loupe


home pagina


CONTACT

bijeenkomsten

Bestuur
Voorzitter
Penningmeester
Secretaris
Vicevoorzitter / Ledenadministratie
2e Penningmeester
2e Secretaris
Comm. Nieuwtjesdienst NL + OR
Comm. Nieuwtjesdienst Buitenland
Comm. Rondzenddienst
Comm. Veilingdienst
Dhr. D.C. van Wijngaarden - voorzitter@postjager.nl
Dhr. C. van der Hoff - penningmeester@postjager.nl
Dhr. R.C. Vos - secretaris@postjager.nl
Dhr. S.H. Luijten - vicevoorzitter@postjager.nl
Dhr. J.J. Winkel - 2epenningmeester@postjager.nl
Mevr. I.M. Strittmatter
Dhr. H. Schuitema - nieuwtjesdienst@postjager.nl
Mevr. M. Geeve-Ponte - nwdbuitenland@postjager.nl
Dhr. J.A. Driessen - rondzenddienst@postjager.nl
Dhr. W. Mast - veiling@postjager.nl



Secretariaat
Van Slingelandtlaan 20
3311 DS Dordrecht
Tel. +31 (0)78 6146165 (na 18:00 uur)



Bankrekeningnummers
NL39ABNA0443005842 - t.n.v. Penningmeester Filatelistenvereniging "De Dordtse Postjager"
NL78INGB0002405962 - t.n.v. Rondzendleider P.V. "De Postjager"
NL11INGB0001997634 - t.n.v. Comm. Nieuwtjesdienst "De Postjager"
NL69ABNA0456017658 - t.n.v. Nieuwtjesdienst buitenland "De Postjager"


Ereleden
Dhr. A.P.L. Snoep

Webmaster
Dhr. R.C. Vos
webmaster@postjager.nl




nieuws

nieuwtjesdienst


rondzenddienst

veilingdienst

ruilbeurs


contact

fotoboek

links


Copyright (c) 2009
 De Dordtse-Postjager.nl

Kamer van Koophandel
 40 321 633